Jak możesz pomóc?

Najprostszą i najszybszą formą wsparcia naszych działań jest pomoc finansowa. Każda złotówka bardzo wiele dla nas znaczy. Zebrane środki przeznaczamy na stypendia i programy edukacyjno-kulturalne, a także na wydarzenia w przestrzeni publicznej.

DOŁĄCZ DO NAS!

Możesz zaangażować się na wiele sposobów!

aktywista

PRAKTYKI / WOLONTARIAT

Pomagaj, rozwijaj się i zdobywaj doświadczenie! W ramach szerokiego programu wolontariatu oraz praktyk będziesz mógł organizować imprezy, koncerty albo festiwale, współpracować z najlepszymi specjalistami w dziedzinie kultury oraz realizować swój potencjał w różnych działaniach artystycznych.

biznesmen

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

Obejmuje różnorodne działania zgodne z misją fundacji, których celem jest szeroko rozumiana promocja kultury i sztuki. Współpraca dotyczy zarówno celów określonych przez organizację jak i realizacja założeń kampanii przygotowaną przez partnera.

artysta

TWÓJ POMYSŁ NA SIEBIE

Każdy może się rozwijać! Ty też! Dlatego skontaktuj się z nami, przekaż nam informacje na temat swojego dorobku artystycznego, pomysłu czy też zarysu kampanii bądź wydarzenia i oczekuj na kontakt – chętnie współpracujemy z ludźmi, którzy mają pasję i są zaangażowani w tematykę kultury!